Ako na to ?

Našim cieľom je poskytovať kvalitné služby našim klientom. Existujúcim, aj tým novým. Preto máme určitý postup, ako sa pridať na tréning. Ak chcete s nami začať trénovať, máte na výber.

1. Ak poznáte našu prácu a viete, že s nami chcete pravidelne trénovať, registrujte sa na našej stránke. Z ponuky permanentiek si vyberte vstupový balíček, ktorý Vám najviac vyhovuje. Prihláste sa na WOD alebo kettlebelly .

2. Ak si u nás ešte nikdy necvičil, potrebuješ mať ukončený IRON-STARTER,  kde ťa naučíme základné techniky a správnosť vykonávania cvikov. Po ukončení IRON-STARTER sa môžeš rozhodnúť, či chceš s nami pokračovať a progresovať. V sekcii permanentky si vyberieš permanentku, ktorá ti bude najviac vyhovovať a dvere u nás máš otvorené 😉 

FAQ

  1. Sú Vaše tréningy vhodné aj pre začiatočníkov?
  • Áno, tréningy prispôsobujeme schopnostiam našich klientov. Každý cvik má variáciu, každý tréning má ľahšiu verziu. Pre začiatočníkov máme aj vyhradené tréningy, na ktorých učíme techniku cvikov. Tieto doporučujeme absolvovať všetkým, ktorí chcú s nami trénovať.
  1. Už mám čo to od-trénované v posilke, musím prísť na začiatočnícky tréning?
  • Naše tréningy sú celkom odlišné od tréningov v posilke, preto je dôležité aby si sa zúčastnil na začiatočníckych tréningoch IRON-STARTER.  Na týchto tréningoch učíme techniku, upravujeme a prispôsobujeme tréning podľa schopností, výkonností a potreby.
  1. Ako mám začať?
  • Zaregistrujte sa na našej stránke. Ak sa chcete prihlásiť na tréning, potrebujete balíček vstupov. Ten nájdete v sekcii PERMANENTKY. Vyberte si vstupy, ktoré Vám vyhovujú a prihláste sa na tréning.
  1. Prečo sa musím prihlasovať na tréning?
  • Máme limitovaný počet miest na tréningu. Preto je potrebné si zarezervovať svoje miesto. Túto rezerváciu môžete zrušiť. Je tam ale časový limit. Na ranné tréningy to je 6 hodín, na poobedňajšie tréningy to sú 3 hodiny. Je to kvôli tomu, aby sa ďalší mohli prihlásiť a aby mali dostatok času dostaviť sa na tréning.
  1. Čo si potrebujem doniesť na tréning?
  • voľné športové oblečenie, uterák, vodu.